14468
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14468,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

MIRË SE VINI

Autopjesë me shumicë dhe pakicë nga brendet me të njohura në botë

AKCION

Në LISI-G ju çdo herë mund të gjeni një gamë të gjerë të aksesoreve për makinën tuaj me zbritje të madhe. Çmimet e produkteve që gjinden në Akcione fillojnë prej 1€ deri në 5€! Na vizitoni… Ju mirëpresim.

KONKURS PUNE

Lisi-G është gjithmonë në kërkim të talenteve të rinj që kanë pasion për vetura. Të gjithë të interesuarit mund të na kontaktojn për çdo informatë.

17000+

PRODUKTE

30+

BRENDE BOTËRORE